Skip to main content
Aktualności

Urtica uhonorowana tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki 2023

02 czerwiec 2023

Z przyjemnością informujemy, że Urtica została uhonorowana prestiżowym tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki 2023 w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki jest przyznawany firmom, które wyróżniają się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym. To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy i potwierdzenie naszego nieustannego dążenia do samodoskonalenia.

Najwyższa jakość naszych produktów i usług to dla nas priorytet, który wpływa na każdy aspekt naszej działalności. Zdobywając tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, zostaliśmy docenieni za nasze zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów i usług najlepszej jakości.

To wyróżnienie jest dla nas silną motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych procesów. Dziękujemy naszemu zespołowi za ich ciężką pracę, profesjonalizm i poświęcenie, które przyczyniły się do tego osiągnięcia.

Pragniemy również podziękować naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzają. To dzięki Państwu możemy stale podnosić poprzeczkę.

Jesteśmy dumni z tego tytułu i wiemy, że to tylko przystanek na naszej drodze. Kontynuujemy nasze wysiłki, aby dalej rozwijać się i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie, które umożliwiły nam zdobycie tego zaszczytnego tytułu. Razem tworzymy sukces i wspólnie zmieniamy oblicze polskiego biznesu.

1685350875469

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby dostawać informacje o nowościach w naszej ofercie.