Skip to main content
Aktualności
cover_SP-FS-new-af1827a2 Co nowego na łamach „Farmakoekonomiki Szpitalnej"?

Co nowego na łamach „Farmakoekonomiki Szpitalnej"?

02 lipiec 2024

61. wydanie „Farmakoekonomiki Szpitalnej" już dostępne!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym 61. wydaniem kwartalnika „Farmakoekonomika Szpitalna”, który od ponad 17 lat dostarcza specjalistycznej wiedzy z zakresu farmakoekonomiki, farmakoterapii oraz farmacji szpitalnej i klinicznej. Nowy numer jest dostępny w ramach bezpłatnej prenumeraty elektronicznej, a w wersji drukowanej już niebawem trafi do rąk farmaceutów.

Jakie tematy porusza najnowsza „Farmakoekonomika Szpitalna”?

W najnowszym numerze skupiamy się na kluczowych zagadnieniach, które mają istotny wpływ na branżę farmaceutyczną. Wśród nich znajdziecie m.in. artykuły:

 • Terapie genowe zarejestrowane w Europie oraz Stanach Zjednoczonych 
  Dr n. farm. Agnieszka Zajda szczegółowo opisuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie terapii genowych. W swoim artykule analizuje dostępność i efektywność terapii genowych, które zyskują coraz większe znaczenie w leczeniu różnorodnych schorzeń.

 • Leki gotowe do użycia oraz leki gotowe do podaży jako gwarancja skutecznej i bezpiecznej terapii infuzyjnej 
  Dr n. farm. Adrian Bryła przybliża temat leków gotowych do użycia, które stanowią kluczowy element w zapewnieniu skuteczności i bezpieczeństwa terapii infuzyjnych. Artykuł ten zawiera praktyczne wskazówki dla farmaceutów szpitalnych dotyczące wdrażania takich rozwiązań.

 • Przepływ krwi z perspektywy farmaceuty 
  Mgr farm. Beata Sobieska i mgr farm. Karolina Kosowska przedstawiają spojrzenie farmaceutek na temat “przepływu krwi.

 • Publikacja ekspercka: import docelowy
  Jednym z artykułów zasługujących w tym wydaniu na szczególną uwagę jest tekst autorstwa Mateusza Wołkowicza (International Market Manager w Urtice) „Import docelowy jako mechanizm dostępu do innowacyjnych terapii”. Ekspert wnikliwie analizuje mechanizmy importu docelowego, które pozwalają na dostęp do najnowszych, często ratujących życie terapii, które nie są dostępne na polskim rynku.

Dołącz do grona prenumeratorów!

Nie przegap okazji, aby uzyskać dostęp do pełnej wersji kwartalnika „Farmakoekonomika Szpitalna” oraz innych cennych artykułów, które pomogą poszerzyć Twoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie farmacji szpitalnej, klinicznej, farmakologii czy farmakoekonomiki. Zachęcamy do zapisania się do grona naszych prenumeratorów, aby otrzymywać bezpłatną prenumeratę elektroniczną.

 

DOŁĄCZ DO GRONA PRENUMERATORÓW!


Farmakoekonomika Szpitalna - WIEDZA na wyciągnięcie ręki!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby dostawać informacje o nowościach w naszej ofercie.