Skip to main content
Aktualności

1% dla Fundacji Urtica Dzieciom

10 luty 2022

Powołany przez nas do życia w 1997 roku projekt CSR – Urtica Dzieciom, miał na celu wsparcie dzieci chorych onkologicznie i ich rodzin.

W roku 2017 projekt ten przerodził się w fundację, która na co dzień realizuje działania mające na celu niesienie pomocy dzieciom chorym onkologicznie na 18. oddziałach onkologii i hematologii w Polsce.

Od 2020 roku Fundacja Urtica Dzieciom posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), z którym wiąże się, między innymi, możliwość przekazania na jej rzecz 1% przy corocznym rozliczeniu PIT. Numer KRS Fundacji to 0000693315.


Na stronie https://www.urticadzieciom.pl/ dostępna jest zakładka dedykowana 1%, której celem jest ułatwienie drogi rozliczeń. Za jej pośrednictwem z łatwością rozliczycie swój PIT i uzyskacie możliwość wsparcia Fundacji.

ZAKŁADKA 1%

Będziemy zaszczyceni, jeśli spośród tak wielu organizacji pozarządowych i pięknych akcji, które warto wspierać, wybierzecie właśnie Fundację Urtica Dzieciom.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi formami wsparcia Fundacji Urtica Dzieciom, która działa w myśl idei #pomaganietosztuka!

FORMY WSPARCIA FUNDACJI URTICA DZIECIOM

slider 1

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby dostawać informacje o nowościach w naszej ofercie.