Kolejna edycja „Nakręć się na rower” dla pracowników Grupy Urtica rozpoczęta! Tegorocznym motywem przewodnim jest nasze zdrowie i dobro Planety. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tej wyjątkowej i bardzo zdrowej zabawie!

  

1233

 

Akcja „Nakręć się na rower” ma na celu promocję zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej wśród pracowników spółek Urtica, Lideo i Pharmalink. Wierzymy, że rower jest najlepszym oraz ekologicznym środkiem transportu, dlatego zachęcamy do poruszania się nim zarówno w drodze do pracy jak i poza nią. To sprawdzone, aktywność fizyczna dobrze wpływa na ogólny stan organizmu i umysłu. Systematyczna jazda na rowerze poprawia nastrój i humor. Rower (jak mało który środek lokomocji) jest bezpieczny dla Planety, a to ważny element naszej kampanii, który chcemy promować.

W ramach akcji przygotowany został także konkurs z nagrodami, który trwa od 17.06 do 30.09 br. W zaproponowanej formule wygrywają wszyscy – większe lub mniejsze nagrody. W tym nagroda gwarantowana, która ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy.

   

123

   

Zachęcamy zatem serdecznie naszych pracowników do rowerowych dojazdów do pracy. Pamiętajcie, aby dojazdy każdorazowo odnotowywać w specjalnie przygotowanej na tę okazję książeczce rowerzysty – otrzymaliście ją drogą e-mailową wraz z regulaminem i innymi ważnymi informacjami.

Do zobaczenia na trasie rowerowej, szerokiej drogi i powodzenia!