Kim jesteśmy?

Aktualności

Jak wiadomo idea zrównoważonego rozwoju jest nam bliska, dlatego chcemy połączyć dbanie o środowisko naturalne z promowaniem aktywnego trybu życia.

Zachęcamy zatem naszych pracowników do zamiany samochodu bądź komunikacji miejskiej na rower w codziennych dojazdach do pracy.

Na czym polega nasz konkurs? To dziecinnie proste :)

Wystarczy wydrukować dołączoną do wiadomości mailowej książeczkę rozwerową, a następnie w okresie od 9 lipca do 28 września br. postarać się jak najczęściej dojeżdżać do pracy na rowerze. Za każdy przejazd nasi pracownicy otrzymają pieczątką w swojej rowerowej książeczce. Pieczątki można otrzymać u osób wyznaczonych, które zostały wyszczególnione w regulaminie konkursu.

Prosimy pilnować przybijania pieczątek oraz aby nie zgubić książeczki, ponieważ duplikaty nie będą wydawane!

Na wytrwałych rowerzystów czekają fantastyczne nagrody - vouchery do sklepu sportowego!

Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z trasy do 28 września br. na adres . Najciekawsze ujęcia nagrodzimy dodatkowymi nagrodami, pod warunkiem, że zbierzecie minimum 20 pieczątek za przejazdy.

Serdecznie zachęcamy do udziału!!!

W ostatnią sobotę, tj. 23.06.2018 r., wspólnie bawiliśmy się na rodzinnym pikniku firmowym, który odbył się w malowniczym Pałacu Brzeźno.

Do zabawy jak co roku zaprosiliśmy również współpracującą z nami spółkę Pharmalink.

Pracownicy wraz z rodzinami oraz przyjaciółmi mieli okazję brać udział w wielu atrakcjach. Oprócz paintballa, nauki gry w golfa czy body zorbingu, można było także uczestniczyć w zawodach w budowaniu bud dla psów. Walka pomiędzy drużynami z Urtiki oraz Pharmalinku była zacięta, a zbudowane przez nich budy trafią do podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju pod Śremem. Również najmłodsi nie mogli narzekać na nudę, ponieważ pod okiem animatorów mogli malować, robić zwierzęta z balonów czy wspinać się po ściance wspinaczkowej.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zaangażowanie. Dzięki Wam było to wspaniałe i niezapomniane wydarzenie.

Na pełną relację z pikniku zapraszamy naszy profil na facebooku!

ZDJĘCIA 

FILM

Dokładnie 1 czerwca nasza spółka obchodziła swoje 27 urodziny!

Była to dla nas doskonała okazja by wspólnie celebrować jubileusz. W 5 oddziałach pojawił się tort, a każdy pracownik otrzymał drobny prezent.

Wszystkim pracownikom dziękujemy za Wasze codzienne zaangażowanie oraz wspólne świętowanie.

Życzymy Wam dalszych sukcesów i radości z wykonywanej pracy!

Zapraszamy również do obejrzenia relacji fotograficznej ze świętowania 27 urodzin naszej spółki.

RELACJA Z URODZIN